Barvení

BarveníKrásná barva vlasů rozzáří váš obličej i podtrhne osobnost. Poradíme vám s výběrem barvy, která se k vám bude hodit nejlépe. Používáme pouze profesionální barvy značek MATRIX nebo L'Oreal.

Barvení produkty značky MATRIX

SO Color Beauty

Permanentní barva.Pokročilá barviva přinášejí dlouhotrvající barvy a vynikající krytí bílých vlasů, zatímco ochranné pečující složky dodávají vlasům bohatý lesk. Bohatý výběr odstínů od přírodních,oblíbených mokka po zářivé měděné.Blond odstíny zesvětlují až o 5 tónů a neutralizují nežádoucí teplé nádechy v jednom kroku.

Color Sync

Je první krémová barva bez amoniaku, která uzdravuje vlasy. Obsahuje patentovaný ceramidový komplex, který zároveň pečuje o vlasy a obnovuje jejich strukturu. Uhlazuje a posiluje vlasy, vyrovnává poréznost. Barva je tedy jednolitá a plná lesku.

Barvení Inoa od L'Oreal

Novinka od L'Oreal, řada INOA (Innovative No Ammonia) je revoluční krok v péči o barvené vlasy. Nová barva Inoa v sobě skloubila nevídaný komfort při barvení. Je bez vůně a obsahu amoniaku.

Inoa napomáhá respektovat přirozenou ochranou vrstvu vlasového vlákna.

Vlasy jsou hladké jako před barvením a ještě hebčí na dotek. Velice krásné studené a teplé odstíny. Zesvětlení až o 3 tóny. Výjimečná rovnoměrnost barevného výsledku od kořínků ke konečkům. Perfektní krytí bílých vlasů. Produkty obsahují arganový olej a zelený čaj, vlasy tak získávají potřebnou výživu a ochranu. Právě u nás!

 

Dokonalá péče o vaši vizáž v novém studiu X-tream!

Navštivte nás!

O studiu

Vladimíra FořtováKadeřnické studio X-tream bylo založeno 1.11.2008, původní záměr byl, jak tomu napovídá název, zacílen na kreativitu a mladistvost. Na základě analýzy poptávky zákaznic jsme se postupně zaměřili především na sofistikovanou práci, zejména v oblasti blond barvení, melírování , koloristiku a celkovou image osobnosti. Specializujeme se i na propracované a trvanlivé svatební a plesové výčesyTěšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že naplníme vaše představy a očekávání.

Vlaďka Matějková, BBus - majitelka

Staňte se fanoušky