Kontakty

  • Studio X-tream
    J.Boreckého 1071 (směr od Pouzara k Tescu)
    370 11 České Budějovice
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 777 903 978
  • Volné termíny na stříhání prosím sledujte na Facebooku

Informace pro naše zákaznice

Pokud začnete navštěvovat jednu z nás, nepřebíhejte k druhé, protože jedna zrovna nemá čas nebo si vymyslíte změnu, možná si to neuvědomujete, ale způsobujete nám tím technické a komunikační problémy.

I když práce nás všech je na STEJNÉ úrovni, každá máme trochu jiné techniky provedení a nikdo nemá rád, když mu někdo jiný zasahuje do jeho práce.Vše jen záleží na domluvě. Věřte, že všechny se snažíme pro vás udělat,co je v našich silách a naše práce je promyšlená. Objednávejte se s dostatečným předstihem a pokud se budou zastupovat kolegyně mezi sebou,rády vám domluvíme termín k vaší spokojenosti.

Pokud se nemůžete některé z nás dovolat, máme například hodně práce nebo dovolenou a buď zavoláme později zpátky nebo stačí napsat sms.

Děkuji za pochopení. V.Matějková


Vlaďka Matějková

Majitelka studia, tel: 777 903 978

Vlaďka MatějkováSpecializuji se na precizní melírování a náročnější blond barvení „BE BLOND“ a technikám stínování a tonování jako jsou ombre a light ombre včetně zesvětlování nežádoucích tmavých odstínů. Dále nabízím brazilský keratin pro zkvalitnění a narovnávání vlasů a věnuji se tvorbě svatebních a společenských účesů včetně stylingu pro přehlídková mola.
Více informací
 

Nikola Honsová

Kadeřnice, tel: 774 510 794

Nikola Honsová
 

Vendy Janota Vaníčková

Kadeřnice, tel: +420 777 174 500

Václava Janota VaníčkováSpecialistka a školitelka svatebních a společenských účesů s nabídkou individuálního přístupu, nabízející dámské i pánské střihání, barvení, styling a aplikaci brazilského keratinu. Objednat se je možné zejména na pátky, po domluvě i jiné dny.
Více informací
 

Veronika Faktorová

Kadeřnice, tel: +420 733 321 936

Veronika FaktorováPánské stříhání
 

O studiu

Vladimíra FořtováKadeřnické studio X-tream bylo založeno 1.11.2008, původní záměr byl, jak tomu napovídá název, zacílen na kreativitu a mladistvost. Na základě analýzy poptávky zákaznic jsme se postupně zaměřili především na sofistikovanou práci, zejména v oblasti blond barvení, melírování , koloristiku a celkovou image osobnosti. Specializujeme se i na propracované a trvanlivé svatební a plesové výčesyTěšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že naplníme vaše představy a očekávání.

Vlaďka Matějková, BBus - majitelka

Staňte se fanoušky