Be blond

Be BlondSlužba je určena pro zákaznice, které kladou důraz na kvalitní melírování bez nežádoucích nádechů, obtisků a zdravím zářící blond barev.

Na blond melírování jsou používány nejkvalitnější odbarvující přípravky, které zachovávají lipidickou hodnotu vlasů, proto se vlas po odbarvení nepřesuší, je hladký a lesklý.

Jemné odstíny SHEER PASTELS jsou určeny k šetrnému tónování promelírovaných nebo celkově odbarvených vlasů. Obsahují velmi jemné barvící pigmenty, které neutralizují žluté nádechy v odbarvených vlasech. Díky této službě dosáhnete ledově studeného až jemně pískového odstínu. Současně vlasové vlákno vyživují, uhlazují a propůjčují mu oslnivý lesk. Výsledkem je dokonale jednolitá a zářivá barva.

Dokonalá péče o vaši vizáž v novém studiu X-tream!

Navštivte nás!

O studiu

Vladimíra FořtováKadeřnické studio X-tream bylo založeno 1.11.2008, původní záměr byl, jak tomu napovídá název, zacílen na kreativitu a mladistvost. Na základě analýzy poptávky zákaznic jsme se postupně zaměřili především na sofistikovanou práci, zejména v oblasti blond barvení, melírování , koloristiku a celkovou image osobnosti. Specializujeme se i na propracované a trvanlivé svatební a plesové výčesyTěšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že naplníme vaše představy a očekávání.

Vlaďka Matějková, BBus - majitelka

Staňte se fanoušky