Brazilský keratin

Brazilský keratinBrazilský keratin je světový hit pro zdraví Vašich vlasů. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovné vlasy již pro Vás nemusí být pouze snem. Už nikdy pracné žehlení a narovnávání vlasů!

Brazilský keratin je revolučním produktem, který Vám nabízí řešení pro kadeřavé, poškozené, nezdravé, matné a neodborně opečovávané vlasy. Tento revoluční proces změkčuje, vrací lesk, rozzáří a dočasně narovná vlasy. Chrání vlasy například před poškozením sluncem nebo mořskou vodou. Po aplikaci se vlasy necuchají. Celý proces trva 2,5-3 hodiny. Tento efekt přetrvává 3 – 4 měsíce.

S brazilským keratinem máme bohaté zkušenosti, používáme jej již od roku 2009.

Dokonalá péče o vaši vizáž v novém studiu X-tream!

Navštivte nás!

O studiu

Vladimíra FořtováKadeřnické studio X-tream bylo založeno 1.11.2008, původní záměr byl, jak tomu napovídá název, zacílen na kreativitu a mladistvost. Na základě analýzy poptávky zákaznic jsme se postupně zaměřili především na sofistikovanou práci, zejména v oblasti blond barvení, melírování , koloristiku a celkovou image osobnosti. Specializujeme se i na propracované a trvanlivé svatební a plesové výčesyTěšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že naplníme vaše představy a očekávání.

Vlaďka Matějková, BBus - majitelka

Staňte se fanoušky