Svatební a společenské účesy

Svatební a společenské účesyVýběr svatebního či společenského účesu již nemusí být stresující záležitostí! Pomůžu vám zvolit ten správný účes s ohledem na společenskou událost, které se účastníte.

Kladu důraz na to, aby společenský účes seděl nejen ke tvaru obličeje, délce, hustotě a barvě vlasů, ale aby doladil i svatební či společenské šaty a seděl k líčení, tedy aby vznikl harmonický celek. Studio vám nabízí individuální přístup, který zahrnuje vybrání toho nejlepšího svatebního či společenského účesu a jeho vlastní vytvoření před obřadem nebo společenskou akcí.

Zhotovím každé nevěstě originální svatební účes dle jejího přání či originální svatební účes pro váš nejkrásnější den. Vedle vytvoření a sladění účesu zajistím i líčení.

Dokonalá péče o vaši vizáž v novém studiu X-tream!

Navštivte nás!

O studiu

Vladimíra FořtováKadeřnické studio X-tream bylo založeno 1.11.2008, původní záměr byl, jak tomu napovídá název, zacílen na kreativitu a mladistvost. Na základě analýzy poptávky zákaznic jsme se postupně zaměřili především na sofistikovanou práci, zejména v oblasti blond barvení, melírování , koloristiku a celkovou image osobnosti. Specializujeme se i na propracované a trvanlivé svatební a plesové výčesyTěšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že naplníme vaše představy a očekávání.

Vlaďka Matějková, BBus - majitelka

Staňte se fanoušky